yandex
Sıkça Sorunlan Sorular | Angora Halı Modelleri & Fiyatları | 2020 Mobilya Modelleri | Evmia
Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde satılan tüm ürünler, kalitesi bilinen güvenilir markalardır. Ürünler hakkındaki görsel ve yazılı materyaller bu markaları resmi kaynaklarından (web sitesi,katalog vb.) derlenmiştir.

Evet, siparişinizi iade etmeniz durumunda tüm alınan ücret iade edilir, kargo ücretleri de tarafımızdan karşılanır.

Siparişlerde size gönderilen faturanın nüshasını geri gönderilmesi gerekmektedir, faturasız iadeler red edilir.

Kargo teslimatı sırasında,iade etme ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak faturanızın da size teslim edildiğinden emin olunuz. Fatura teslimatı yapılamayan ürünleri kargodan teslim almayınız.

Önemli Not: Sitemizdeki bazı ürünler satın alınması durumunda iade edilemez, bunlar o ürünün sayfasında net biçimde ifade edilmiştir, dolayısıyla bu durumdan emin olmak için ürün sayfalarını kontrol etmeniz önerilir.

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar tarafımızdan telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;

– Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

– Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

– Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

– Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Evmia ‘ya bildirilmelidir.Evmia Dayanıklı Tüketim Malları en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Satışını yaptığımız ürünlerin kargo teslim süreleri üründen ürüne değişebilmektedir. Bu konuda en iyi bilgiyi beğendiğiniz ürünün kendi sayfasında bulabilirsiniz.

Almak istediğiniz ürünlerin sayfalarındaki Sepete Ekle butonlarına basarak ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Eğer işlemleriniz bittiyse, ‘ödeme’ seçenegini tıklayarak kasaya gidebilirsiniz.

Eklediğiniz ürünlerden bazılarını silmek veya adetlerini belirlemek istiyorsanız,Alışveriş Sepetinin altındaki Sepeti Görüntüle butonuna basınız.İşlemleriniz bittiği an Ödeme Sayfasına Git butonuna basarak ödeme işlemlerine başlarsınız.

Kredi kartıyla yapılan siparişlerin iade edilmesi durumunda bu süre ilgili bankaya göre değişmekle beraber 2-3 işgünü içerisinde hesabınıza yansır. Bazı durumlarda ekstrenize yansıması ise bir sonraki ayı bulabilmektedir.

Ürünlerin iade edilmesi durumunda tüm kargo bedelleri bize aittir(ürünlerin ilk gönderilmesi ve iade alınmasındaki tutarlar). İptal ve iadelerde tek şart ürünün kullanılmamış olmasıdır. Bu durumlarda ürün 7 (yedi) gün içerisinde kargoya verilerek iade edilmelidir. 7 günü geçen durumlarda iadeleriniz kesinlikle red edilir, teslim alınmaz. Siparişlerde faturanın da geri gönderilmesi gerekmektedir, faturası geri gönderilmeyen iadeler red edilir. Kargo teslimatı sırasında,iade etme ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak faturanızın da size teslim edildiğinden emin olunuz. Fatura teslimatı yapılamayan ürünleri kargodan teslim almayınız. Önemli Not: Sitemizdeki bazı ürünler satın alınması durumunda iade edilemez, bunlar o ürünün sayfasında net biçimde ifade edilmiştir, dolayısıyla bu durumdan emin olmak için ürün sayfalarını kontrol etmeniz önerilir.
Back to Top
EMAİL
AD
SOYAD
ŞİFRE
TEKRAR ŞİFRE
Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.
Kullanıcı Adı / Email
evmia.com | Ev ve Mobilya